İstanbul Su Tesisat & 7/24 Tesisatçı?

İstanbul su tesisat firması olarak 100% müşteri memnuniyeti garantili 25+ yıllık tecrübe ile tüm su tesisat hizmetlerini sunmaktan onur duyarız. İhtiyacınız olan tüm tesisat ve montaj işlemlerini uygun fiyat ve hızlı servis imkanı ile yapıyoruz.

7/24 Acil Su Tesisatçı

 1. Anasayfa
 2. Blog
 3. Su Tesisatları
 4. İstanbul Su Tesisat &...

Tesisatta su kaçağı belirtileri varsa kesinlikle herhangi bir yeri kırmayın 7/24 hemen kaçak su tespiti yapan firmamızı arayın ve randevu alın. Çok düşük ücrete çözülebilecek sorunlarınızı daha fazla masraf yaparak büyütmeyin. 25+ yıllık tecrübemizden sizde faydalanın.

Acil su kaçağı tespiti ve tamiri için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz. Su kaçağı bulma ile ilgili detaylar için avrasyatesisat.com/su-kacagi-tespiti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tesisat herhangi bir sistemde olan sıvıları geniş bir uygulama yelpazesi için; ısıtma ve soğutma , atık giderme ve içilebilir su dağıtımı sıhhi tesisat için en yaygın kullanım alanlarından biridir; Ancak sıhhi tesisat bu uygulamalarla sınırlı değildir.

7/24 En Yakın Tesisatçı?

Dairelerde temiz su boruları, zorunlu hâller dışında genellikle sıva altı döşenir. Bu sayede su borularının terlemesini önlemiş oluruz. Bina içinde katlara çıkan kolon boruları ise sıva üstü döşenir. Bunun nedeni ise, o ilin resmi su ve kanalizasyon idaresinin şartnamesidir.

Su tesisatı boruları nereden döşenir? Kaçak su kullanımının önünü almak için böyle bir yol izlenmekte. Ayrıca bu uygulama, ana hat üzerinde oluşabilecek muhtemel sorunlarda da müdahale etmeyi kolaylaştırmaktadır. Boruların geçeceği yerler marker kalem ile işaretlenir. Kırmaya başlamadan önce zarar verebilecek elektrik tesisatı gibi tesisat olup olmadığı kontrol edilir.

Su tesisatını iki başlık altına inceleyebiliriz.

 • Temiz su tesisatı
 • Pis su tesisatı

Söz konusu tesisatın kurulumu aşamasında gerekli özen ve önemin gösterilmemesi, ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirmektedir. Standartlara uygun İstanbul su tesisat malzemeleri kullanılsa bile döşeme esnasındaki pek çok farklı hatalar kalıcı problemlere yol açabilir.

Öte yandan birçok tesisat tamirat esnasında ciddi biçimde hasar almaktadır. Tamirat işlerini kendi başınıza yapmayı denemeden uzman kadrolar tarafından yapılması sıhhi tesisat sisteminin ömrünü uzatan başlıca etkenlerdendir.

Tesisat boruları neden tıkanır? Bununla birlikte giderlere yabancı maddelerin atılması, bilinçsiz kimyasal kullanımı, tesisatın sonradan değiştirilmesi gibi kullanım hataları sıhhi tesisat sistemlerine en çok zarar veren etkenler de ön plandadır.

Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

Temiz su tesisatı nasıl döşenir? Temiz su tesisatının yapım aşamasının iyi düzenlenip planlanması hem işçilik hem de malzeme tasarrufu sağlar. Sıhhi tesisat boruları mutlaka duvardan döşenmelidir. Zeminde döşenecek boruların arızası durumunda değiştirilmesi ya da arızanın giderilmesi oldukça zordur.  Sıcak su ağızları, daima solda olacak şekilde bırakılmalıdır.

Soğuk su tesisatında duvar içinde olan borulara izolasyon yapılmalı ki, terlemeye karşı önlem alınıp, borular uzun ömürlü olsun. Birbirinin üzerine gelen yatay borularda suyun altındaki borulara zarar vermemesi için soğuk su borusu en altta olmalıdır. Hidrofor ve su sayacından sonra bir basınç regülatörü ( basınç düşürücü ) konulması da önem arz ediyor.

Sık Görülen Sıhhi Tesisat Sorunları?

Sık görülen tesisat sorunları nelerdir? Sıhhi tesisat sorunlarının saptanıp, sebebinin anlaşılması ve tamir yöntemlerinin belirlenmesi işlemlerine sıhhi tesisat arıza tespiti denir. Bu arızaları sıralayacak olursak:

 • Conta arızaları musluklardan su sızıntısına sebep olabilir. Önlem alınmazsa kabarık bir fatura ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Musluk yuva arızalarında sekman başları kırılmış ya da gevşemiş ise yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde musluk vanası boşa dönecektir.
 • Musluk yatak arızalarında musluk yatağının bollaşması, çatlaması ya da kırılması durumunda musluğun alt kısmında su kaçağı meydana gelebilir. Kaçak su iç taraftan dolap altlarına kadar ilerleyebilir.
 • Gider arızalarında tesisat gider tıkanıklığı sebebiyle giderlerde hoş olmayan kokular meydana gelebilir ve giderden gönderilen su tekrar geri gelebilir.
 • Tesisat boru ve pimaş arızalarında tesisata kadar ilerleyen borular tıkanıklık sebebi ile iş görmez hale gelebilir ve alt kata su kaçağı olabilir.
 • Ana vana arızalarında bina girişinde yer alan ana vanaların gevşemesi, contalarının deforme olması ya da şehir şebekesinden ana vanaya gelen borularda tıkanıklık yaşanması sebebiyle vanalar çalışmaz hale gelebilir.
 • Sifonlarda yaşanabilecek arızalarda sifon tıkanıklığı, kapak arızaları, sızıntı yapması, pis koku yayması gibi problemler baş gösterebilir.
 • Atık su tesisatlarında yaşanabilecek arızalarda ise ses yapması, böcek kurt solucan gibi hayvanların tesisata sızması, kötü kokular yayılması gibi problemler baş gösterdiğinde sifon bağlantı yerinde delik ya da çatlak meydana gelmiş olabilir.

Tuvalet, lavabo, süzgeç, klozet, pimaş borularında, yağmur borularında meydana gelen tıkanıklıklarda tesisata zarar veren tıkanıklık açıcıları kullanmayın. Firmamız her türlü tıkanıklık sorununda 7/24 robotlarla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Tıkanıklık açma konusunda detaylı bilgi ve fiyat almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Su Tesisat Fiyatları?

Su tesisat fiyatları ne kadar? İstanbul su tesisat fiyatları için 7/24 firmamızı arayabilir fiyat alabilirsiniz. Sağlıklı bir fiyat verebilmek için sizden alacağımız tesisat dönecek alan ve malzemelerle ilgili bilgilere ihtiyacımız vardır. Bunun haricinde çeşitli ortamlar görülen tesisat fiyatları gerçeği yansıtmak ile beraber dolandırıcı niyeti de taşımaktadır.

Sıhhi tesisat ustası? Tesisat problemlerinden dolayı mağdur olmamak için montaj kurallarına uymalıyız, tesisat kaçakları binamızın mukavemetine zarar verebilir, hatalı imalatlar sebebi ile mağdur olan kişi sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Tamiri büyük maliyetlere sebep verebilir, bu yüzden montaj kurallarına riayet ederek kaliteli sıhhi tesisat malzemeleri kullanmalıyız.

 • Tesisat işlerimizde eğitimli uzman kişilerden yardım almalıyız.
 • Kullanılacak malzemelerde üreticinin verdiği uyarılara dikkat edilmelidir.
 • Mobilya ve benzeri elemanların duvara sabitlenmesi ve elektrik tesisatı göz önünde bulundurulmalı tesisat hatları buna göre döşenmelidir.
 • Tesisat hatlarında değişim gerekirse bununla ilgili ataşman hazırlanmalıdır.
 • Metal su boruları kirece maruz kalmamalıdır, kılıf vb. ile koruma yapılmalıdır
 • Sıva üstü boru elemanları duvardan 3-4 cm yi geçmeyecek şekilde kelepçelenmelidir.
 • Sıcak tesisat boruları dikey eksende solda , yatay eksende altta olmalıdır.
 • Temiz su boruları yatay eksende sayaç tarafına %1 eğimle döşenmelidir.
 • Tesisat tamamlandıktan sonra basınç ile test edilmelidir.
 • Sızdırmazlık için teflon bant kullanılmalıdır.
 • Test öncesi çıkışlar doğru bi şekilde kapatılmalı, iki kat basınç ile test 24 saat devam etmelidir.
 • Şebeke basıncında 48 saat test devam etmelidir, sızdırmazlık kontrol edildikten sonra test sonlanmalıdır.
 • Yapının dışarısında kalan borular donmaya karşı en az 60 cm gömülmelidir.
 • Ağır hareketli yüke (otopark vs.) maruz kalan bölümlerde önlem alınmalıdır.
 • Kullanılan sıhhi tesisat malzemeler arasında paslanacak yapıda olanlara dikkat edilmelidir.

İstanbul Su Tesisatçısı Hangi Hizmetleri Veriyor?

Su tesisatçıları hangi hizmetleri verir? İstanbul su tesisatçısı, İstanbul tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, musluk ve armatür tamiri gibi işlerinizde sizin için en uygun fiyata kaliteli işçilik sunar. İstanbul’ da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçelere 7/24 hizmet sunmaktayız.

 • Su tesisatı tamiri
 • Sıhhi tesisat tamiri
 • Su tesisatı montajı işlerinizde teknik servis hizmeti
 • Her türlü lavabo bataryası
 • Banyo bataryası ve duşakabin montajı
 • Vitrifiye montaj, onarım ve değişimi
 • Su tesisatı,
 • Su tesisat montajı,
 • Banyo bataryası montaj,
 • Banyo batarya tamiri,
 • Lavabo batarya montajı,
 • Lavabo batarya tamiri
 • Musluk tamiri
 • Lavabo tıkanıklığı açma

Tesisatta su kaçağı belirtileri varsa kesinlikle herhangi bir yeri kırmayın. 7/24 hemen kaçak su tespiti yapan firmamızı arayın ve randevu alın. Çok düşük ücrete çözülebilecek sorunlarınızı daha fazla masraf yaparak büyütmeyin. 25+ yıllık tecrübemizden sizde faydalanın.

İstanbul su tesisat olarak yaptığımı tüm işler garantimiz kapsamındadır. Hizmet sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorunda ücretsiz olarak size destek veriyor ve problemi çözüyoruz. Şimdiye binlerce müşterimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet ile İstanbul’ da bilinir ve kaliteli bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. Bundan sonrasında da aynı hizmet standardını göz önünde bulundurarak sizlere daha iyi hizmeti daha uygun fiyata verebilmek adına çalışacağız.

100% Kırmadan Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Kırmadan tıkanıklık açma nasıl yapılır? Tıkanıklık açma işlemleri, profesyonel firmalar tarafından yapılması gereken özel bir faaliyet alanıdır. Tıkanıklığın sorunsuz şekilde giderilerek giderin açılması ve kullanımına devam edilmesine ihtiyaç vardır. Bu kapsamda 25+ yıllık tecrübemiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, her türlü robotla tıkanıklık açma sorununda sizlerin yanındadır.

İstanbul tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı vb gibi sık görülen tıkanıklık sorunlarında gider açıcı kimyasal kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sürekli tıkanan giderler için avrasyatesisat.com/tikaniklik-acma tıkanıklık açma sayfamızı ziyaret edebilir hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un hangi ilçesinde olursa olsun 7/24 tıkanıklık açma servisimizden

Firma olarak tıkanıklık açma sorunlarınızda 7/24 hizmetinizdeyiz. Sizlere modern teçhizatlar ve uzman bir ekip ile hizmet veriyoruz. Bu sayede yaptığımız faaliyetlerde çözüm odaklı çalışıyor, sorunun tekrarlanmamasına yönelik her türlü tedbiri alıyoruz.

İstanbul Su Tesisat Firmaları?

İstanbul su tesisat firmaları? Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için İstanbul’da  7/24 mobil tesisat ekibimiz ile 45 dakika içinde servis yerine ulaşmaktayız. Mobil tesisat ustalarıyla Asya ve Avrupa yakasında en yakın tesisatçı olarak her türlü tesisat sorununuza hızlı ve garantili çözümler üretiyoruz.

İstanbul su tesisat ustası olarak hizmet veren firmamızın aşağıdaki profesyonel hizmetlerimizden İstanbul’un tüm ilçelerinde faydalanabilirsiniz.

 • Su tesisat arızası, tamir işlemleri ve su tesisat montaj
 • Çeşme tamiri ve montajı,
 • Klozet tamiri ve montajı
 • Su tesisatı döşeme ve değiştirme,
 • Sıcak su tesisat tamiri,
 • Lavabo tamiri ve montajı,
 • Vana tamiri ve montajı, batarya tamiri ve değişimi,
 • Tıkanıklık açma,
 • WC gider açma,
 • Tuvalet tıkanıklığı açma,
 • Rezervuar tamiri ve montajı, sifon tamiri ve montajı
 • Pis su gideri açma,
 • Görüntülü ve kırmadan gider açma,
 • Banyo tesisat tamiri ve tadilatı gibi tüm su tesisatçısı hizmetlerini talep edebilirsiniz.

Acil su kaçağı tespiti ve tamiri için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz. Su kaçağı bulma ile ilgili detaylar için avrasyatesisat.com/su-kacagi-tespiti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Ayrıca sıhhi tesisat firmamızdan

 • Kalorifer tesisatı tamiri ve bakımı,
 • Kalorifer tamiri,
 • Kalorifer tesisatı temizleme,
 • Petek temizliği,
 • Kalorifer boru değişimi,
 • Kalorifer tesisatı kaçak tespiti,
 • Havlupan montajı ve temizliği gibi sıcak su tesisatını da ilgilendiren hizmetleri talep edebilirsiniz. 

 İstanbul su tesisat olarak gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vererek güven kazanmaktayız.

acil tesisat acil tesisatçı acıbadem su tesisatçısı ataşehir su kaçağı tespiti ataşehir su tesisat ataşehir tesisatcı avcılar su kaçağı tespiti avcılar tesisat avcılar tesisatçı bağcılar su kaçağı bulma bağcılar su kaçağı tespiti bağcılar su tesisatçısı bahçelievler su kaçağı tespiti bahçelievler su tesisatçı bahçelievler tesisat bakırköy su kaçağı tespiti banyoda koku banyodaki gider kokusu başakşehir su tesisat başakşehir tesisatçı beşiktaş su kaçağı bulma beşiktaş su kaçağı tespiti beşiktaş su tesisatçı beykoz su kaçağı tespiti beylikdüzü su kaçağı tespiti çekmeköy su kaçak tespiti çerkezköy su kaçağı tespiti cihazla su kaçağı tespiti en yakın su tesisatçısı en yakın tesisat en yakın tesisatçı erenköy tesisat esenler su kaçağı bulma esenler su kaçağı tespiti esenyurt su kaçağı tespiti esenyurt su tesisatçısı etiler tesisat eyüp su kaçağı bulma eyüp su kaçağı tespiti gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti gebze su tesisatçısı gider koku önleme gider kokusu gider kokusu giderici göztepe su tesisatçısı göztepe tesisatçı istanbul su kaçağı bulma istanbul su kaçağı tespiti istanbul su tesisat istanbul su tesisatçı istanbul tesisatçı kaçak su bulma kaçak su tespiti kaçak tespit kaçak tespiti kadıköy su kaçağı tespiti kalorifer tesisatçısı kalorifer tesisatı kameralı su kaçağı tespiti kameralı su kaçak tespit fiyatları kartal su kaçağı tespiti kırklareli su kaçağı tespiti kırmadan su kaçağı bulma kırmadan su kaçağı tamiri kırmadan su kaçağı tespiti klozet su kaçırıyor kombi tesisatçısı kombi tesisatı kozyatağı su tesisatçı küçükyalı su tesisatçıları kurtköy su tesisat kurtköy su tesisatçı lavabo koku giderici lavabo kokusu maltepe su kaçağı tespiti mecidiyeköy su tesisatçı mekanik tesisat firmaları merter su tesisatçısı moda su tesisatçısı musluk tamircisi nişantaşı su tesisatçısı pendik su tesisatçı robotla su kaçağı bulma silivri su kaçağı tespiti sıhhi tesisat sıhhi tesisatçı su kaçağı su kaçağı bulma su kaçağı tespit su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti bağcılar su kaçağı tespiti bayrampaşa su kaçağı tespiti esenler su kaçağı tespiti fatih su kaçağı tespiti fiyatı su kaçağı tespiti fiyatları su kaçağı tespiti istanbul su kaçağı tespiti ümraniye su kaçağı tespiti ve tamiri su kaçak su kaçak bulma su kaçak tespit fiyatları su kaçak tespiti su sızıntı su sızıntı tespiti su sızıntısı su sızıntısı tespit su sızıntısı tespiti su tamircisi su tesisat su tesisat boruları su tesisat borusu su tesisat kaçağı su tesisat tamircisi su tesisatçı su tesisatçı fiyatları su tesisatçısı fiyatları su tesisatçısı ümraniye su tesisatı fiyat su tesisatı fiyatları su tesisatı kaçağı su tesisatı tamiri sultangazi su kaçağı tespiti tesisat borusu tesisat kaçağı tesisat kaçakları tesisat ustası tesisatçı tuvalette koku tuzla su kaçağı tespiti ümraniye su tesisatçısı ümraniye tesisatçı üsküdar su kaçağı tespiti yangın tesisatı
Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button