7/24 İstanbul Su Kaçağı Bulma Fiyatları?

Su kaçağı bulma servisi olarak ev, işyeri, otel, fabrika veya okul gibi her türlü alanda su sızıntılarını su kaçağı tespit cihazı kullanarak 100% noktasal olarak kırmadan buluyoruz. Kaçak su kesin olarak bulunduktan sonra sıhhi tesisat ustalarımız 2 yıl garantili olarak tamiratını yapar ve aynı gün sorun çözülmüş olur. Su sızıntısı tespit edilemezse ücret talep etmiyoruz.

7/24 Acil Su Tesisatçı

İstanbul’un tüm ilçelerine Asya ve Avrupa dahil 7/24 hizmetimiz vardır. 25+ yıllık tecrübemizden o kadar eminiz ki bulamadığımız kaçak su, çözemediğimiz tesisat sorunu olmadı. İstanbul su tesisatçısı olarak en geç 45 dakika içinde yaygın servis ağımız sayesinde müşteri adreslerine ulaşıyoruz. Yaptığımız tüm sıhhi tesisat işçiliklerin 2 yıl garantimiz altındadır.

Su kaçağı bulma fiyatları sabit olmamakla beraber en sağlıklı fiyat müşterilerimizden alacağımız sorunla alakalı bilgiye göre değişmektedir. 100% en uygun su kaçak bulma fiyatları ile için 7/24 bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz.

Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti Firmaları?

Su kaçakları neden oluşur? Su kaçakları çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilen bir durum olabilmektedir. Bunların tespiti kişiler tarafından yapılabildiği gibi yetkililer ve özel cihazlarla da yapılabilmektedir. Bu cihazlarla yapılan tespit daha net sonuçlar verebilmekte ve en derinde olan kaçağın tespitini dahi sağlayabilecektir. Sızıntılar halindeki su kaçağının kişiler tarafından fark edilebilmesi için birkaç metot bulunmaktadır.

Tesisatta su kaçağı belirtileri varsa kesinlikle herhangi bir yeri kırmayın 7/24 hemen kaçak su tespiti yapan firmamızı arayın ve randevu alın. Çok düşük ücrete çözülebilecek sorunlarınızı daha fazla masraf yaparak büyütmeyin. 25+ yıllık tecrübemizden sizde faydalanın.

Su kaçağı tespit ücreti ne kadar? Ücretsiz su kaçağı tespiti firması olarak uygun fiyatlarla müşterilerimize 100% memnuniyet garantili hizmet veriyoruz. Su kaçağı tespiti veya tıkanıklık açma gibi tesisata ve binaya zarar vermeden yapılabilecek sıhhi tesisat işlerinde başarılı olamazsak kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Su kaçağı bulmak için geldiğimizde 25+ yıllık tecrübe ve teknolojik cihazlarımız sayesinde su kaçaklarını 100% buluyoruz.

 • Alt kata tavandan yada duvarsan su sızıntılarının olması.
 • Normalden yüksek oranlarda su faturalarının gelmesi.
 • Çamaşır ve bulaşık makinelerinin köpüklü kalmış olması.
 • İstenmeyen pis kokuların oluşmuş olması.
 • Döşemeler üzerinde ya da duvar ve tavanlarda kararma, kabarma oluşmuş olması.
 • Su sayaçlarının sular kesik ya da kapalı olduğu halde bile çalışıyor olması, küçük su kaçaklarının kişiler tarafından fark edilebilmesini sağlayacak unsurları oluşturmaktadır.

Hiç görülmeyen en derindeki minik bir sızıntı bile tespit edilebileceğinden zararların önüne geçmek kolay olabilecektir. Üstelik sızıntı olmasa dahi, ön tespit ve kontroller sağlayarak sızıntı ya da kaçaklar olmadan önlem alınabilmektedir.

100% Su Kaçak Bulma Nasıl Yapılır?

İstanbul su kaçağı bulma servisi ile çalıştığınız için, yapınız artık kırılmayacak, bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek, komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız. Su kaçakları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir.

Su kaçak bulma nasıl yapılır? Son sistem boru görüntüleme kameraları sayesinde artık sorunlu bölgeyi bulmak çok kolay oldu. Eskiden olsa su tesisatı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonra komple bir değişim içine girerek tadilat süreci başlardı. Su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dertten garantili bir şekilde kurtarıyor .

Evdeki su kaçakları genel olarak şöyle belirtiler vermektedir ;

 • Tavanların küflenmesi,
 • Atık su pis kokuları,
 • Duvarlarda oluşan rutubet,
 • Alt kata su sızıntısı
 • Su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi
 • Su sayacının sürekli dönmesi

Servisimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde gerçekleştirir.

Garantili su kaçağı tespiti firmaları? İstanbul’da en uygun fiyatlı su kaçağı tespiti fiyatı veren servisimiz yaptığı işçiliklere 2 yıl garanti veriyor. Temiz su borusu kaçak tespiti, kirli su borusu kameralı kaçak tespiti için 7/24 bizi arayabilirsiniz. En yakın tesisatçı olarak tesisat firmamız en ucuz fiyata su kaçağı bulma işlemini tüm İstanbul’a aynı fiyat üzerinden yapmaktadır.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçak tespiti nasıl yapılır? Kırmadan su kaçağı tespitinde tesisat ustalarımız ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde 2 yıl garantili olarak gerçekleştirir.

Sorun görülmez ise pimaş boru içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; gider içleri , lavabo , küvet ve ana giderler kontrol edilir. Sonraki işlem ise sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile kontrol edilir. Kısaca sorunu bulmak adına tüm su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitim görmüş personellerimiz sizlere kusursuz hizmet sağlayacaktır.

Tesisatta su kaçağı belirtileri varsa kesinlikle herhangi bir yeri kırmayın 7/24 hemen kaçak su tespiti yapan firmamızı arayın ve randevu alın. Çok düşük ücrete çözülebilecek sorunlarınızı daha fazla masraf yaparak büyütmeyin. 25+ yıllık tecrübemizden sizde faydalanın.

Su kaçağı türleri farklı olabileceği gibi belirtileri de farklı olmaktadır. Örneğin; temiz su tesisatında meydana gelen su kaçağını suyun şiddetine göre tahmin edebilirsiniz. Yada pimaş hattında meydana gelen su kaçağını renginden veya kokusundan tahmin edebilirsiniz. Bu tahminleri hemen her kişi ve tesisat ustası yapabilir ancak sorunun tam noktası ancak cihazla su kaçağı tespiti yapılarak anlaşılır.

Su arıza bulma firması seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç husus vardır. Su kaçağı tespiti kamera sistemleri kullanılarak yapılmalıdır aksi taktirde tam bir tespitten söz edilemez ve tesisat kaçak tespiti yaptırmak için özel test pompaları gerekmektedir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın.

Tuvalet, lavabo, süzgeç, klozet, pimaş borularında, yağmur borularında meydana gelen tıkanıklıklarda tesisata zarar veren tıkanıklık açıcıları kullanmayın. Firmamız her türlü tıkanıklık sorununda 7/24 robotlarla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Tıkanıklık açma konusunda detaylı bilgi ve fiyat almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Su kaçaklarında cihaz sistemi kullanılmadığı sürece etraf kırılıp dökülmeye başlar ve yapının gereksiz kırılması durumunda onlarca masraf ile karşılaşırsınız. İstanbul su kaçağı tespiti firmamız sunduğu geniş servis ağı ile halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır.

İstanbul ve komşu illere hizmet için 7/24 hazır olan firmamız

 • tesisat basınç kontrol sistemi,
 • dinleme sistemi,
 • görüntüleme sistemi ,
 • termal kamera sistemi ile servislerini vermektedir. 

Cihazla su kaçağı tespiti neden yapılır? Su kaçağı tespiti işlemi mutlaka cihaz kullanılarak yapılmalıdır. Gelişigüzel yapılan kırımlarda hem bulmak zor olacak hem de ardında bıraktığı masraf çok fazla olacaktır. Kırmadan su kaçağı bulma sistemleri sayesinde sıradan tesisatçıların kırım yapmasına son veriyoruz gereksiz masraflara son veriyoruz. Vakit kaybetmeden su kaçak tespit firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı belirtileri olan yerlerde su kullanımı yapmayın, muslukları ve sifon dolum vanalarını kapatın. Su sayacını kontrol edin bir müddet bekledikten sonra yine kontrol edin eğer rakamlarda bir değişiklik varsa dairede temiz su tesisatında sızıntı söz konusudur.

Evde su kaçağı nasıl anlaşılır? Dairede ara ara veren sızıntılar var ise bu kirli su kaçaklarına işarettir ancak istisnai bir durum şudur; İSKİ’nin ve binanın kullanımına göre ufak bir yırtıktan sadece basınç yükselince su sızıntıları olur bu tür kaçaklarda ara ara görünmektedir. Sadece kullanım halindeyken sızmalar meydana geliyorsa pis su kaçakları ihtimali yükseltir.

İstanbul Petekleri temizleme ve petek temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 7/24 telefonla müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Tavandan neden su akıntısı olur? Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için mutlaka cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan destek almanızı öneriyoruz. Su kaçakları için detektörle yüzeyden tarama işlemini yapmakta olan su tesisatı firmamız size 2 yıl garantili hizmetini sunmaktan memnuniyet duyar. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın.

Su arıza bulma firması olarak deneyimli ekibimiz 25+ yıllık tecrübe bir çok su sızıntıları ile önceden karşılaştığı için sizin sorunu da bulması fazla zaman almayacaktır. Su kaçak bulma elemanlarımız sadece bu iş için eğitilmiş olduğundan dolayı size vakit kaybettirmeden hızlı bir şekilde yer tespitini yapar. İstanbul tesisat su kaçağı bulma firması olarak 7/24 Asya ve Avrupa yakalarındaki tüm ilçelere 45 dakika içinde hizmet veriyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadar?

Su kaçağı tespiti fiyatları ne kadar? Su kaçağı tespiti fiyatları sizden gelecek bilgilere göre değişmektedir. Su kaçak tespit fiyatları konusunda ısrarla fiyat almaya çalışan müşterilerimize önce sorunu dinleyerek telefonla fiyat veriyoruz. Sorunun detaylarını bilmeden fiyat vermemiz hem müşterimiz için hem de bizim için doğru olmayacaktır. Bu konuda internette bulacağız su kaçağı tespiti fiyatları da gerçeği yansıtmamakla beraber su kaçağı tespiti ve tamiri sırasında değişmektedir.

Kırmadan su kaçağı tespiti için gelen personel tüm dairenin tesisat sistemini kontrol eder. Bu kontroller; temiz su tesisatı, gider tesisatı ve kalorifer tesisatı dır. Tüm bu kontroller fiyatın içine dâhildir.

Su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatları aşağıdakilere göre değişebilir.

 • Tespit yapılacak alanın büyüklüğü (Dış mekan ile iç mekan arasında farklılık gösterir)
 • Kontrol edilecek mekanın sayısı (Örneğin, aynı apartmanda 2 farklı daireye bakılması)
 • Su kaçağı tespiti için, standart işlemlerin dışında farklı cihaz ve tekniklerin kullanımı

Su kaçağı tespiti fiyatları yapılan işçiliğe , kullanılan malzemelere göre değişiyor, sizlere yapılmayacak derecede ucuz fiyat verenler sadece internet sitesi kurarak servis verirler bu şahısların belirli dükkanları yoktur. Bir sorun durumunda kesinlikle muhatap bulamazsınız. Su kaçağı tamirinden sonraki süreçte arıza aynı yerden aynı şekilde devamı söz konusu olduğunda tekrar ücret ödeyerek başka bir firmadan servis almak zorunda kalacaksınız.

Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

25+ yıllık tecrübe ile İstanbul su kaçağı tespiti firmamızın bir sorun durumunda en geç 3 iş günü içinde ücretsiz garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları nasıl tespit edilir? Su kaçakları ilk dönemde kendini belli etmez. Duvar içlerinde yer alan su tesisatı içerisinde kaçak oluştuğunda biriken su duvar içlerinden akmaya başlar. Eğer duvarınızın bir kısmında nemlenme var ise bu kaçağın olduğunu gösterir. Bu duruma müdahale edilmez ise su sızıntısı giderek büyür ve maddi sorunlara yol açabilir.

Bu yüzden zamanında yapılacak tespit ve müdahale işlemi çok önemlidir. Su kaçaklarını anlamanın bir diğer yolu ise tüm muslukları kapattığınızda su saatiniz dönüyor ise bu da kaçağın olduğunu gösterir.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Su kaçağı belirtileri nelerdir? Aşağıda yazdığımız ipuçlarıyla evinizde su kaçağı olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu sayede erkenden müdahale ederek sorunu çözebilirsiniz.

 • Musluklar açık olmadığı halde su sayacınız sürekli dönüyorsa,
 • Kullandığınızdan daha fazla su faturası ödüyorsanız.
 • Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde alt katın tavanından su damlıyorsa,
 • Islak ya da kuru zeminlerde yüzeye sürekli su çıkıyorsa,
 • Duvarlarda rutubet ve ıslanma oluyorsa,
 • Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başladıysa dairenizde su kaçağı meydana gelebilir.
 • Su kaçağının erken zamanda tespiti, sorunun büyümeden çözülmesi için önemlidir.

 

acil tesisat acil tesisatçı acıbadem su tesisatçısı ataşehir su kaçağı tespiti ataşehir su tesisat ataşehir tesisatcı avcılar su kaçağı tespiti avcılar tesisat avcılar tesisatçı bağcılar su kaçağı bulma bağcılar su kaçağı tespiti bağcılar su tesisatçısı bahçelievler su kaçağı tespiti bahçelievler su tesisatçı bahçelievler tesisat bakırköy su kaçağı tespiti banyoda koku banyodaki gider kokusu başakşehir su tesisat başakşehir tesisatçı beşiktaş su kaçağı bulma beşiktaş su kaçağı tespiti beşiktaş su tesisatçı beykoz su kaçağı tespiti beylikdüzü su kaçağı tespiti çekmeköy su kaçak tespiti çerkezköy su kaçağı tespiti cihazla su kaçağı tespiti en yakın su tesisatçısı en yakın tesisat en yakın tesisatçı erenköy tesisat esenler su kaçağı bulma esenler su kaçağı tespiti esenyurt su kaçağı tespiti esenyurt su tesisatçısı etiler tesisat eyüp su kaçağı bulma eyüp su kaçağı tespiti gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti gebze su tesisatçısı gider koku önleme gider kokusu gider kokusu giderici göztepe su tesisatçısı göztepe tesisatçı istanbul su kaçağı bulma istanbul su kaçağı tespiti istanbul su tesisat istanbul su tesisatçı istanbul tesisatçı kaçak su bulma kaçak su tespiti kaçak tespit kaçak tespiti kadıköy su kaçağı tespiti kalorifer tesisatçısı kalorifer tesisatı kameralı su kaçağı tespiti kameralı su kaçak tespit fiyatları kartal su kaçağı tespiti kırklareli su kaçağı tespiti kırmadan su kaçağı bulma kırmadan su kaçağı tamiri kırmadan su kaçağı tespiti klozet su kaçırıyor kombi tesisatçısı kombi tesisatı kozyatağı su tesisatçı küçükyalı su tesisatçıları kurtköy su tesisat kurtköy su tesisatçı lavabo koku giderici lavabo kokusu maltepe su kaçağı tespiti mecidiyeköy su tesisatçı mekanik tesisat firmaları merter su tesisatçısı moda su tesisatçısı musluk tamircisi nişantaşı su tesisatçısı pendik su tesisatçı robotla su kaçağı bulma silivri su kaçağı tespiti sıhhi tesisat sıhhi tesisatçı su kaçağı su kaçağı bulma su kaçağı tespit su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti bağcılar su kaçağı tespiti bayrampaşa su kaçağı tespiti esenler su kaçağı tespiti fatih su kaçağı tespiti fiyatı su kaçağı tespiti fiyatları su kaçağı tespiti istanbul su kaçağı tespiti ümraniye su kaçağı tespiti ve tamiri su kaçak su kaçak bulma su kaçak tespit fiyatları su kaçak tespiti su sızıntı su sızıntı tespiti su sızıntısı su sızıntısı tespit su sızıntısı tespiti su tamircisi su tesisat su tesisat boruları su tesisat borusu su tesisat kaçağı su tesisat tamircisi su tesisatçı su tesisatçı fiyatları su tesisatçısı fiyatları su tesisatçısı ümraniye su tesisatı fiyat su tesisatı fiyatları su tesisatı kaçağı su tesisatı tamiri sultangazi su kaçağı tespiti tesisat borusu tesisat kaçağı tesisat kaçakları tesisat ustası tesisatçı tuvalette koku tuzla su kaçağı tespiti ümraniye su tesisatçısı ümraniye tesisatçı üsküdar su kaçağı tespiti yangın tesisatı
Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button