Tıkalı Gider Açma Nasıl Yapılır?

İstanbul gider açma firması olarak 7/24 Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçelere kırmadan özel tıkanıklık açma robotu ile hizmet veriyoruz. 25+ yıllık tecrübemizle İstanbul su tesisatçısı olarak gider tıkanıklığı açma servisimiz eğer sorunu çözemezse kesinlikle ücret almıyor.

7/24 Acil Su Tesisatçı

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Tıkanıklık Açma
  4. Gider Açma
  5. Tıkalı Gider Açma Nasıl...

Gider açma işlemlerinin kırmadan yapılması önem arz etmektedir. Eski nesil uygulamalarda tesisat firmalarının karşılaştığı sorunlarda direkt olarak kırma işlemi yaptığı görülmektedir. Kırma işlemi esnasında etrafın kirlenmesi, yaşam alanındaki estetiğin bozulması söz konusudur. Tıkanık açma işlemi sırasında yapılan tıkanıklık bölgesinin aktif olmaması da sizler için ciddi sorunlar doğuracaktır.

Firma olarak tıkanıklık açma sorunlarınızda 7/24 hizmetinizdeyiz. Sizlere modern teçhizatlar ve uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede yaptığımız faaliyetlerde çözüm odaklı çalışıyor, sorunun tekrarlanmamasına yönelik her türlü tedbiri alıyoruz.

Gider Açma Fiyatları Ne Kadar?

Kameralı gider açma işlemi ile tıkanan giderlerinize pratik şekilde çözüm sunuyoruz. Gerek lavabo, gerek tuvalet, gerekse de banyo giderleri yabancı cisimler nedeniyle tıkanabilir. Gider açma işlemi ile gider borularının eski haline getirilmesi gerekir. Böylece tıkanıklığın yaşandığı ev ya da işyerinde mağduriyet yaşanmasının da önüne geçilir.

Tıkalı boru açma fiyatları ne kadar? Gider açma fiyatları ile ilgili olarak bu işlem anlatıldığı kadar kolay bir faaliyet değildir ve yüksek maliyetli teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Söz konusu işlemin uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Belli önlemler alınmadan ya da yanlış tesis sonucunda yapılan işlem olumsuz sonuçlar doğurur. Firmamız 25+ yıllık tecrübesi ile kameralı gider tıkanıklığı açma işlemini profesyonel uygulamalar ile yapmaktadır.

Tıkalı gider açma işlemi için kullanıcı ilk etapta kimyasal lavabo açıcılardan istifade etmek isteyebilir. Söz konusu kimyasallar kısa sürede giderin açılmasını sağlar. Kimyasallar, tıkanıklığa sebep olan yabancı cisimlerle reaksiyona girerek bunların giderden temizlenmesini sağlar.

Gider açma işlemi sayılan hususlardan dolayı modern imkânlarla yapılmalıdır. Firmamız bu anlamda her türlü yeterliliğe sahiptir. Firmamızdan aldığınız hizmet sayesinde tıkanıklık problemi kısa sürede giderilir.

Kırmadan Gider Açma Nasıl Yapılır?

Kırmadan gider açma hizmeti, su tesisatında oluşan tıkanıklıkların kırıp dökmeden ve zarar vermeden çözüldüğü bir yöntemdir. Bu hizmet, özellikle eski binalarda veya büyük yapıların su tesisat sistemlerinde oluşan tıkanıklıkların çözülmesinde kullanılır. Kırmadan gider açma işleminde, özel robotlar ve kameralar kullanılır.

Robotlar, gider borularında ilerleyerek tıkanıklığın yerini tespit eder ve basınçlı su veya özel başlıklar sayesinde tıkanıklığı çözer. Kameralar ise, borulardaki tıkanıklığın nedenini belirlemek için kullanılır. Bu yöntem, tıkanıklığın nedenini ve yerini doğru bir şekilde belirleyerek hızlı ve etkili bir çözüm sunar. Ayrıca, tesisata zarar vermeden tıkanıklık açıldığı için daha uzun ömürlü bir çözüm sunar. Bu nedenle, kırmadan tıkanıklık açma hizmeti, su tesisatı problemlerinde tercih edilen bir yöntemdir.

Kırmadan gider açma nasıl yapılır? Tıkalı boru açma işlemi için kameralı gider tıkanıklığı açma yöntemi uyguluyoruz. İşlem esnasında öncelikle gider hattına kamera gönderiyoruz. Kameradan eşzamanlı olarak aldığımız görüntü ile tıkanıklığın nedenini tespit ediyoruz.

Bunun yanında gidere gönderilen sert cisimler de tıkanıklığın nedenleri arasındadır. Sonuçta bu tür cisimler pimaş borularında belli bir noktaya kadar ilerler. Daha fazla ilerleyemeyen cisimler tıkanıklığa sebep olur.

Gider borusunun tıkanması sonucunda yaşam alanında pis koku oluşur. Bunun yanında tıkanıklığın olduğu tuvalet ya da banyo, sorun giderilene kadar kullanılamaz. Ayrıca yaşam alanında tıkanıklıktan kaynaklı salgın hastalık problemi de oluşabilir. Kameralı gider tıkanıklığı açma uygulaması ile sorun kısa sürede tespit edilecektir.

Yapılan tespit sonrasında robot uygulaması ile gider açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Robotun kullanılması, pimaş açma işlemi esnasında herhangi bir kırma işlemi yapılmamasına imkân sağlar. Bu da ekstra bir görüntü kirliliği ve masraf ile uğraşmamanız demektir.

Lavabo Gider Boruları Neden Tıkanır?

Lavabo gideri tıkanıklığı sık karşılaşılan problemlerden biridir. Kameralı tıkalı gider açma işlemi, lavabo gider borularına da uygulanır. Mutfak lavabosuna dökülen yemek artıkları, yağ kalıntıları ve çay posaları tıkanıklığın temel nedenleridir.

Söz konusu durumda lavabonun gideri belli bir yerden sonra daralır. Bu daralma da tıkanıklığa neden olur. Tıkanıklığın olduğunu lavaboya dökülen suyun geri tepmesinden anlayabilirsiniz. Robotla müdahale yöntemi ile sorun kısa sürede giderilir.

Kameralı gider tıkanıklığı nasıl yapılır? Kameralı gider tıkanıklığı açma işleminin yaygın olarak uygulandığı alanlardan biri de banyolardır. Banyo giderinin tıkanmasının temel nedeni banyoda dökülen kıl, tüy ve saçlardır. Söz konusu olumsuzluğu ortadan kaldırmanın en etkili yolu kaliteli bir süzgeç kullanmaktır. Bu sayede tıkanıklığa neden olan cisimler gider hattına girmeden tutulabilir.

Kameralı tıkalı gider açma tekniği ile tuvalet gideriniz de tıkanıklıktan kurtulur. Tuvalet giderine atılan peçete, tuvalet kâğıdı gibi cisimler tıkanıklığın temel nedenleri arasındadır. Hem tuvalet hem de klozetinizin tıkanması durumunda robotla yapılan uygulama ile sorun çözülebilir.

Yapılan tüm tıkanıklık açma işleminde kameralı gider tıkanıklığı açma tekniğini uyguluyoruz. Bu sayede işimizi çok daha profesyonel ve modern imkânlarla yapmış oluyoruz. Her türlü tıkanıklık açma, tıkalı gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma işleminiz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Tıkalı banyo gideri düşünüldüğünde aklımıza birçok seçenek gelmelidir. Çünkü banyolarda, küvet giderleri, yerde bulunan süzgeçler ve duş giderlerinin tümü bunun kapsamı içindedir. Bu durum suyu çekmeyen gider olarak banyolarda karşımıza çıkar. Bunun için elbette birbirinden farklı birçok neden ve buna bağlı gelişen gider tıkanmaları vardır.

Banyo giderleri neden sürekli tıkanır? Banyo giderleri tıkanıklığının sebeplerini şöyle sıralayabiliriz,

  • Zamanla meydana gelen kireçlenme sonrası borunun çapının daralması.
  • İnşaat halinde iken, lavabo giderinin içine kaçan inşaat kalıntılarının sebep olduğu tıkanıklık.
  • Küvet ve süzgeçe atılan saç telleri de tıkanma sebebidir. Hele de banyoda süzgeç ya da filtreleme tarzı bir kapak yoksa küvet tıkanıklığı kesin nedenidir.

Tıkanan banyo giderleri nasıl açılır? Banyo gideri tıkanıklığı açma işlemini kolaylaştıran en son teknolojik kameralı cihazla tıkalı gideri robotlu makine ile açma cihazları kullanmaktadır. Tıkanıklığı robot makine ile açtıktan sonra borunun içerisinde neden bu tıkanıklığın yaşandığını görmek için kamera gönderilir. Kamerada görülen problemler, müşteriye ekran yardımı ile gösterilerek sıkıntının tekrar yaşanmaması için yapılacak işlemler sırasıyla anlatılır.

Bu işlemler sırasında herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmadığı için yüksek masraflar ile karşılaşmazsınız. Kamera sayesinde nokta tespiti yaparak nerede sorun olduğunu anlayabilmekteyiz. Banyonun gider borusunda tıkanmaya sebep olan bölgenin yeri tespit edilerek, sadece tadilat yapılacak kısımlar belirlenirse müdahale oralara yapılır.

Mutfak Gideri Açma Nasıl Yapılır?

Mutfak lavabolarındaki tıkanmaları çözmek kullanılan cihazlarla günümüz teknolojisi sayesinde çok daha etkilidir. Bu teknolojiyi en yakından takip eden en son teknolojik cihazlarla hizmet veren firmamız robot makineler, kameralar ve dedektörler sayesinde tıkanan mutfak lavabosu giderini açmak çok daha kolay olmaktadır. 

En kolay mutfak gideri nasıl açılır? Eski yöntemler ile tıkanık mutfak giderini açmak çok daha zordur. Robot tıkanıklık açma makinesi ile kırma dökme işlemi yapmadan evinize zarar vermeden giderlerin açılmasıdır.

Sık sık tekrarlanan bir sorun olan mutfak gideri tıkanmaları sonucunda geri taşmalar olup evinizde su basması yaşanabilir. Tıkanan mutfak giderlerinde tekrarlanan bu sorunları lavabo açıcı gibi kimyasallar kullanarak açmak tesisata zarar vereceği gibi kalıcı bir çözüm değildir.

Mutfak gideri ve pis su gider borularının tıkanmasında en büyük etken yemek artıkları ve bitkisel yağlardır. Bunlar gidere döküldüğü zaman sonu tadilata kadar giden bu sorunların önüne geçmek çok kolaydır. Tıkanıklığın önüne geçmek için bulaşık yıkarken tabakların dibinde kalan yemek artıklarını biriktirerek çöpe atmak gerekmektedir.

Tesisatçı ustalarının eğim vermeden döşediği gider borularını, ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın, tıkanıklığın ortaya çıkmasına neden olur. Böyle durumlarda tadilat yapmadan problemi kesin çözüme kavuşturmak mümkün değildir.

bağcılar tıkanıklık açma banyo gider banyo gideri açma en iyi lavabo açıcı evde tıkalı lavabo nasıl açılır pratik gider açıcı gider açma gider açma teli gider tıkanıklığı açma kadıköy tıkanıklık açma kanal açma kanalizasyon açma kanalizasyon temizleme klozet açıcı klozet açma klozet gider borusu klozet tıkanıklığı klozet tıkanıklığı açma klozet tıkanıklığı nasıl açılır klozet tıkanırsa klozet tıkanması lavabo açıcı lavabo açıcı asit lavabo açıcı tel lavabo açma lavabo açma sustası lavabo açma teli lavabo gideri açma lavabo tıkalı lavabo tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığı nasıl açılır logar açma mutfak gider borusu mutfak gideri açma mutfak lavabo gideri mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor mutfak tıkanıklığı açma normal tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır pendik lavabo gideri açma pendik tıkanıklık açma pimaş açma pimaş açma fiyatları robotla pimaş açma robotla tıkanıklık açma robotlu pimaş açma sıvı lavabo açıcı tıkalı boru açma tıkalı gider açma tıkalı klozet nasıl açılır tıkalı lavabo açma tıkalı lavabo nasıl açılır tıkalı pimaş açma tıkalı tuvalet açma tıkalı tuvalet nasıl açılır tıkanan klozet nasıl açılır tıkanan lavabo nasıl açılır tıkanan tuvalet nasıl açılır tıkanık açma tıkanıklık açma tıkanıklık tespiti tıkanmış lavabo nasıl açılır tuvalet açıcı tuvalet açma tuvalet gideri açma tuvalet tıkanık açma tuvalet tıkanıklığı tuvalet tıkanıklığı açma tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button