Eyüp Su Kaçağı Tespiti & Eyüp Tesisatçı?

Eyüp su kaçağı tespiti servisi olarak İstanbul ve çevre illerde 7/24 su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinde herhangi bir sebeple oluşan su kaçaklarını özel dinleme cihazları ve termal kameralar gibi teknolojik cihazlar ile noktasal olarak buluyoruz. Belirlenen sorun aynı gün 2 yıl garantili olarak firmamız tarafından tamir edilmektedir.

7/24 Acil Su Tesisatçı

Evdeki su kaçakları genel olarak şöyle belirtiler vermektedir ;

 • Tavanların küflenmesi,
 • Atık su pis kokuları,
 • Duvarlarda oluşan rutubet,
 • Alt kata su sızıntısı
 • Su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi
 • Su sayacının sürekli dönmesi

Su tesisatında kaçak şüpheleriniz varsa sektörde 25+ yıllık firmamızı arayarak 7/24 randevu alabilirsiniz. Yeriniz neresi olursa olsun su kaçak tespiti işleri yapan firmamız her zaman yanınızdadır. İstanbul’da Asya ve Avrupa yakası olarak ayrı ayrı uzman personelimiz ile 45 dakika içinde servis göndermekteyiz.

Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır ?

Su kaçağı belirtileri olan yerlerde su kullanımı yapmayın, muslukları ve sifon dolum vanalarını kapatın. Su sayacını kontrol edin bir müddet bekledikten sonra yine kontrol edin eğer rakamlarda bir değişiklik varsa dairede temiz su tesisatında sızıntı söz konusudur.

Pis su kaçakları nasıl tespit edilir? Dairede ara ara veren sızıntılar var ise bu kirli su kaçaklarına işarettir ancak istisnai bir durum şudur; İSKİ’nin ve binanın kullanımına göre ufak bir yırtıktan sadece basınç yükselince su sızıntıları olur bu tür kaçaklarda ara ara görünmektedir. Sadece kullanım halindeyken sızmalar meydana geliyorsa pis su kaçakları ihtimali yükseltir.

İstanbul Petekleri temizleme ve petek temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 7/24 telefonla müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Kombi basıncı sürekli düşüyorsa sebep nedir? Kombi suyunda eksilmeler meydana geliyorsa, kendi dairenizin duvarlarında 1 metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar varsa, kalorifer tesisatında su kaçağı var demektir. Firmamız bu noktada kırmadan su kaçağı bulma yöntemi de uygulayabilir, kimyasal ilaçla su kaçağını kapama yöntemini de uygulayabilir. Kimyasal ile kırmadan su kaçağı tamiri yönteminde hiç bir yer kırılmayacak size ek fayans masrafı çıkmayacaktır.

Üst kattan su sızıntısı nasıl tespit edilir? Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için mutlaka cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan destek almanızı öneriyoruz. Su kaçakları için detektörle yüzeyden tarama işlemini yapmakta olan su tesisatı firmamız size 2 yıl garantili hizmetini sunmaktan memnuniyet duyar. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın.

Su arıza bulma firması olarak deneyimli ekibimiz 25+ yıllık tecrübe bir çok su sızıntıları ile önceden karşılaştığı için sizin sorunu da bulması fazla zaman almayacaktır. Eyüp su kaçağı tespiti elemanlarımız sadece bu iş için eğitilmiş olduğundan dolayı size vakit kaybettirmeden hızlı bir şekilde yer tespitini yapar. Eyüp tesisat su kaçağı bulma firması olarak 7/24 Asya ve Avrupa yakalarındaki tüm ilçelere 45 dakika içinde hizmet veriyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadar?

Su kaçağı bulma fiyatları ne kadar? Su kaçağı tespiti fiyatları sizden gelecek bilgilere göre değişmektedir. Su kaçak tespit fiyatları konusunda ısrarla fiyat almaya çalışan müşterilerimize önce sorunu dinleyerek telefonla fiyat veriyoruz. Sorunun detaylarını bilmeden fiyat vermemiz hem müşterimiz için hem de bizim için doğru olmayacaktır. Bu konuda internette bulacağız su kaçağı tespiti Eyüp fiyatları da gerçeği yansıtmamakla beraber su kaçağı tespiti ve tamiri sırasında değişmektedir.

Kırmadan su kaçağı tespiti için gelen personel tüm dairenin tesisat sistemini kontrol eder. Bu kontroller; temiz su tesisatı, gider tesisatı ve kalorifer tesisatı dır. Tüm bu kontroller fiyatın içine dâhildir.

Su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatları aşağıdakilere göre değişebilir.

 • Tespit yapılacak alanın büyüklüğü (Dış mekan ile iç mekan arasında farklılık gösterir)
 • Kontrol edilecek mekanın sayısı (Örneğin, aynı apartmanda 2 farklı daireye bakılması)
 • Su kaçağı tespiti için, standart işlemlerin dışında farklı cihaz ve tekniklerin kullanımı

Eyüp su kaçağı tespiti fiyatları yapılan işçiliğe , kullanılan malzemelere göre değişiyor, sizlere yapılmayacak derecede ucuz fiyat verenler sadece internet sitesi kurarak servis verirler bu şahısların belirli dükkanları yoktur. Bir sorun durumunda kesinlikle muhatap bulamazsınız. Su kaçağı tamirinden sonraki süreçte arıza aynı yerden aynı şekilde devamı söz konusu olduğunda tekrar ücret ödeyerek başka bir firmadan servis almak zorunda kalacaksınız.

Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

25+ yıllık tecrübe ile İstanbul Eyüp su kaçağı tespiti firmamızın bir sorun durumunda en geç 3 iş günü içinde ücretsiz garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su arıza bulma firması seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Su kaçağı tespiti kamera sistemleri kullanılarak yapılmalıdır aksi takdirde tam bir tespitten söz edilemez ve tesisat kaçak tespiti yaptırmak için özel test pompaları gerekmektedir.

 • Su kullanımı yapmadan muslukları ve sifon dolum vanalarını kapatın. Su sayacını kontrol edip sayaç değerini not edin, bir süre bekledikten sonra tekrar kontrol edin eğer rakamlarda bir değişiklik varsa dairede cihazla su kaçağı tespiti yapılmalıdır.
 • Dairede zaman zaman oluşan su sızıntıları ve pis kokular var ise bu kirli su kaçaklarına işarettir, gider borularında kameralı su kaçağı tespiti yapılmalıdır.
 • Kombi basıncı sürekli düşüyorsa kendi dairenizin duvarlarında 1 metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar var ise kalorifer tesisatında kaçaklar vardır. Firmamızın gönderdiği su tesisatçıları bu noktada kırmadan su kaçağı tespiti yöntemi de uygulayabilir , kimyasal ilaçla su kaçağını kapama yöntemini de uygulayabilir.

Petek temizliğini çok ucuza yapan firmaların kullandığı koruyucu ilaç kalitesiz ve tesisata zarar vermektedir. Petek temizliği konusunda detaylı bilgi alarak fiyat almak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eyüp kırmadan su kaçağı bulma servisi olarak deneyimli ekibimiz bir çok su sızıntıları ile önceden karşılaştığı için sizin sorunu da bulması fazla zaman almayacaktır. Su kaçak bulma elemanlarımız sadece bu iş için eğitilmiş olduğundan dolayı size vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde yer tespitini yapar.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Tavandan su gelen su nasıl tespit edilir? Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın.

Tesisatın kaçak yapma nedenleri arasında eskimiş yıpranmış malzeme kullanımı ve yanlış kaynak yapma yani usta hatası vardır. Su sızıntılarının önüne geçmek mümkün değildir ama işinizi tecrübeli ustalara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tuvalet, lavabo, süzgeç, klozet, pimaş borularında, yağmur borularında meydana gelen tıkanıklıklarda tesisata zarar veren tıkanıklık açıcıları kullanmayın. Firmamız her türlü tıkanıklık sorununda 7/24 robotlarla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Tıkanıklık açma konusunda detaylı bilgi ve fiyat almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Su kaçaklarında cihaz sistemi kullanılmadığı sürece etraf kırılıp dökülmeye başlar ve yapının gereksiz kırılması durumunda onlarca masraf ile karşılaşırsınız. Eyüp su kaçağı tespiti firmamız sunduğu geniş servis ağı ile halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır.

İstanbul ve komşu illere hizmet için 7/24 hazır olan firmamız

 • tesisat basınç kontrol sistemi,
 • dinleme sistemi,
 • görüntüleme sistemi ,
 • termal kamera sistemi ile servislerini vermektedir. 

Eyüp en yakın su tesisatçıları? Eyüp su kaçağı tespiti işlemi mutlaka cihaz kullanılarak yapılmalıdır. Gelişigüzel yapılan kırımlarda hem bulmak zor olacak hem de ardında bıraktığı masraf çok fazla olacaktır. Kırmadan Eyüp su kaçağı bulma sistemleri sayesinde sıradan tesisatçıların kırım yapmasına son veriyoruz gereksiz masraflara son veriyoruz. Vakit kaybetmeden su kaçak tespit firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

acil tesisat acil tesisatçı acıbadem su tesisatçısı ataşehir su kaçağı tespiti ataşehir su tesisat ataşehir tesisatcı avcılar su kaçağı tespiti avcılar tesisat avcılar tesisatçı bağcılar su kaçağı bulma bağcılar su kaçağı tespiti bağcılar su tesisatçısı bahçelievler su kaçağı tespiti bahçelievler su tesisatçı bahçelievler tesisat bakırköy su kaçağı tespiti banyoda koku banyodaki gider kokusu başakşehir su tesisat başakşehir tesisatçı beşiktaş su kaçağı bulma beşiktaş su kaçağı tespiti beşiktaş su tesisatçı beykoz su kaçağı tespiti beylikdüzü su kaçağı tespiti çekmeköy su kaçak tespiti çerkezköy su kaçağı tespiti cihazla su kaçağı tespiti en yakın su tesisatçısı en yakın tesisat en yakın tesisatçı erenköy tesisat esenler su kaçağı bulma esenler su kaçağı tespiti esenyurt su kaçağı tespiti esenyurt su tesisatçısı etiler tesisat eyüp su kaçağı bulma eyüp su kaçağı tespiti gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti gebze su tesisatçısı gider koku önleme gider kokusu gider kokusu giderici göztepe su tesisatçısı göztepe tesisatçı istanbul su kaçağı bulma istanbul su kaçağı tespiti istanbul su tesisat istanbul su tesisatçı istanbul tesisatçı kaçak su bulma kaçak su tespiti kaçak tespit kaçak tespiti kadıköy su kaçağı tespiti kalorifer tesisatçısı kalorifer tesisatı kameralı su kaçağı tespiti kameralı su kaçak tespit fiyatları kartal su kaçağı tespiti kırklareli su kaçağı tespiti kırmadan su kaçağı bulma kırmadan su kaçağı tamiri kırmadan su kaçağı tespiti klozet su kaçırıyor kombi tesisatçısı kombi tesisatı kozyatağı su tesisatçı küçükyalı su tesisatçıları kurtköy su tesisat kurtköy su tesisatçı lavabo koku giderici lavabo kokusu maltepe su kaçağı tespiti mecidiyeköy su tesisatçı mekanik tesisat firmaları merter su tesisatçısı moda su tesisatçısı musluk tamircisi nişantaşı su tesisatçısı pendik su tesisatçı robotla su kaçağı bulma silivri su kaçağı tespiti sıhhi tesisat sıhhi tesisatçı su kaçağı su kaçağı bulma su kaçağı tespit su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti bağcılar su kaçağı tespiti bayrampaşa su kaçağı tespiti esenler su kaçağı tespiti fatih su kaçağı tespiti fiyatı su kaçağı tespiti fiyatları su kaçağı tespiti istanbul su kaçağı tespiti ümraniye su kaçağı tespiti ve tamiri su kaçak su kaçak bulma su kaçak tespit fiyatları su kaçak tespiti su sızıntı su sızıntı tespiti su sızıntısı su sızıntısı tespit su sızıntısı tespiti su tamircisi su tesisat su tesisat boruları su tesisat borusu su tesisat kaçağı su tesisat tamircisi su tesisatçı su tesisatçı fiyatları su tesisatçısı fiyatları su tesisatçısı ümraniye su tesisatı fiyat su tesisatı fiyatları su tesisatı kaçağı su tesisatı tamiri sultangazi su kaçağı tespiti tesisat borusu tesisat kaçağı tesisat kaçakları tesisat ustası tesisatçı tuvalette koku tuzla su kaçağı tespiti ümraniye su tesisatçısı ümraniye tesisatçı üsküdar su kaçağı tespiti yangın tesisatı
Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button