Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Fiyatları?

İstanbul ve çevre illerde 7/24 kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinde herhangi bir sebeple oluşan su kaçaklarını özel dinleme cihazları ve termal kameralar gibi teknolojik cihazlarla kırmadan noktasal olarak buluyoruz. Belirlenen sorun aynı gün 2 yıl garantili olarak firmamız tarafından tamir edilmektedir.

7/24 Acil Su Tesisatçı

Evdeki su kaçakları genel olarak şöyle belirtiler vermektedir ;

 • Tavanların küflenmesi,
 • Atık su pis kokuları,
 • Duvarlarda oluşan rutubet,
 • Alt kata su sızıntısı
 • Su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi
 • Su sayacının sürekli dönmesi

Su tesisatında kaçak şüpheleriniz varsa sektörde 25+ yıllık firmamızı arayarak 7/24 randevu alabilirsiniz. Yeriniz neresi olursa olsun su kaçak tespiti işleri yapan firmamız her zaman yanınızdadır. İstanbul’da Asya ve Avrupa yakası olarak ayrı ayrı uzman personelimiz ile 45 dakika içinde servis göndermekteyiz.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçak tespiti nasıl yapılır? Kırmadan su kaçağı tespitinde tesisat ustalarımız ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde 2 yıl garantili olarak gerçekleştirir.

Sorun görülmez ise pimaş boru içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; gider içleri , lavabo , küvet ve ana giderler kontrol edilir. Sonraki işlem ise sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile kontrol edilir. Kısaca sorunu bulmak adına tüm su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitim görmüş personellerimiz sizlere kusursuz hizmet sağlayacaktır.

Tesisatta su kaçağı belirtileri varsa kesinlikle herhangi bir yeri kırmayın 7/24 hemen kaçak su tespiti yapan firmamızı arayın ve randevu alın. Çok düşük ücrete çözülebilecek sorunlarınızı daha fazla masraf yaparak büyütmeyin. 25+ yıllık tecrübemizden sizde faydalanın.

Temiz su tesisatı kaçakları nasıl bulunur? Su kaçağı türleri farklı olabileceği gibi belirtileri de farklı olmaktadır. Örneğin; temiz su tesisatında meydana gelen su kaçağını suyun şiddetine göre tahmin edebilirsiniz. Yada pimaş hattında meydana gelen su kaçağını renginden veya kokusundan tahmin edebilirsiniz. Bu tahminleri hemen her kişi ve tesisat ustası yapabilir ancak sorunun tam noktası ancak cihazla su kaçağı tespiti yapılarak anlaşılır.

Evlerde Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır?

Dairede kaçak su tespiti nasıl yapılır? Kırmadan kaçak su tespiti yapabilmek için, dairenize ait ana su vanasını kapatmanız gerekir. Ana su vanasını kapatmanıza rağmen su sayacı dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı olduğu anlamına gelir. Böylece evdeki su sızıntısı kesin olarak tespit edilir.

Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi sadece su kaçağının kesin olarak varlığı tespit edilir. Su sızıntısının nerede olduğunu tespit etmeniz tamamen tahminlere dayalı olabilir. Her su kaçağı, su sayacının hızlı dönmesine sebep olmaz. Zamanla sızan su çatlağı büyüterek daha fazla akmaya başlar.

Su sızıntısı az da olsa bunu erkenden fark edebilirsiniz. Bunun için yine dairenizin ana su vanasını kapatmalısınız. Ana vanayı kapattıktan sonra su sayacının üstündeki değerleri not ediniz. Ertesi günkü değerler ile kıyaslandığında su sızıntısı kesin olarak belli olur.

Tesisattaki su sızıntısının kesin olarak tespit edilebilmesi için cihazla su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Firmamız uzun yıllardır, kullandığı elektronik cihazlar ile evdeki su kaçağının yerini 100% tespit etmektedir.

Dinleme cihazı ile su kaçakları nasıl bulunur? Evinize gelen ekiplerimiz; öncelikle manometre ile suyun basıncını kontrol etmektedirler. Manometre değerinde düşüş olursa, akustik dinleme cihazı ile su kaçağı dinlenmeye başlanır. Su kaçağı ufak bir çatlaktan sızıntı şeklinde ise ve sesi duyulmuyorsa, temiz su tesisatının basıncı yükseltilerek akustik dinleme cihazı ile tekrar dinlenir. Bu işlemin sonunda evdeki su kaçağı kesin olarak tespit edilir.

Su kaçağı olan yerin hemen tamiratı yapılır ve tamirat yapılan yere 2 yıl garanti verilir. Onarım işlemi bittikten sonra su kaçağı olup olmadığı tekrar kontrol edilir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadar?

Su kaçağı tespiti fiyatları sizden gelecek bilgilere göre değişmektedir. Su kaçak tespit fiyatları konusunda ısrarla fiyat almaya çalışan müşterilerimize önce sorunu dinleyerek telefonla fiyat veriyoruz. Sorunun detaylarını bilmeden fiyat vermemiz hem müşterimiz için hem de bizim için doğru olmayacaktır. Bu konuda internette bulacağız su kaçağı tespiti fiyatları da gerçeği yansıtmamakla beraber su kaçağı tespiti ve tamiri sırasında değişmektedir.

Kırmadan su kaçağı tespiti için gelen personel tüm dairenin tesisat sistemini kontrol eder. Bu kontroller; temiz su tesisatı, gider tesisatı ve kalorifer tesisatı dır. Tüm bu kontroller fiyatın içine dâhildir.

Su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatları aşağıdakilere göre değişebilir.

 • Tespit yapılacak alanın büyüklüğü (Dış mekan ile iç mekan arasında farklılık gösterir)
 • Kontrol edilecek mekanın sayısı (Örneğin, aynı apartmanda 2 farklı daireye bakılması)
 • Su kaçağı tespiti için, standart işlemlerin dışında farklı cihaz ve tekniklerin kullanımı

Su kaçağı tespiti fiyatları ne kadar? Su kaçağı tespiti fiyatları yapılan işçiliğe , kullanılan malzemelere göre değişiyor, sizlere yapılmayacak derecede ucuz fiyat verenler sadece internet sitesi kurarak servis verirler bu şahısların belirli dükkanları yoktur. Bir sorun durumunda kesinlikle muhatap bulamazsınız. Su kaçağı tamirinden sonraki süreçte arıza aynı yerden aynı şekilde devamı söz konusu olduğunda tekrar ücret ödeyerek başka bir firmadan servis almak zorunda kalacaksınız.

Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

25+ yıllık tecrübe ile İstanbul su kaçağı tespiti firmamızın bir sorun durumunda en geç 3 iş günü içinde ücretsiz garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su arıza bulma firması seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Su kaçağı tespiti kameralı cihazlar kullanılarak yapılmalıdır aksi takdirde tam bir tespitten söz edilemez ve tesisat kaçak tespiti yaptırmak için özel test pompaları gerekmektedir.

 • Su kullanımı yapmadan muslukları ve sifon dolum vanalarını kapatın. Su sayacını kontrol edip sayaç değerini not edin, bir süre bekledikten sonra tekrar kontrol edin eğer rakamlarda bir değişiklik varsa dairede cihazla su kaçağı tespiti yapılmalıdır.
 • Dairede zaman zaman oluşan su sızıntıları ve pis kokular var ise bu kirli su kaçaklarına işarettir, gider borularında kameralı su kaçağı tespiti yapılmalıdır.
 • Kombi basıncı sürekli düşüyorsa kendi dairenizin duvarlarında 1 metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar var ise kalorifer tesisatında kaçaklar vardır. Firmamızın gönderdiği su tesisatçısı bu noktada kırmadan su kaçağı tespiti yöntemi de uygulayabilir , kimyasal ilaçla su kaçağını kapama yöntemini de uygulayabilir.

Petek temizliğini çok ucuza yapan firmaların kullandığı koruyucu ilaç kalitesiz ve tesisata zarar vermektedir. Petek temizliği konusunda detaylı bilgi alarak fiyat almak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul su kaçağı bulma firmaları? İstanbul su kaçağı bulma firması olarak deneyimli ekibimiz bir çok su sızıntıları ile önceden karşılaştığı için sizin sorunu da bulması fazla zaman almayacaktır. Su kaçak bulma elemanlarımız sadece bu iş için eğitilmiş olduğundan dolayı size vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde yer tespitini yapar.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Tavandan su akıyorsa ne yapmak gerekir? Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın.

Tesisatın kaçak yapma nedenleri arasında eskimiş yıpranmış malzeme kullanımı ve yanlış kaynak yapma yani usta hatası vardır. Su sızıntılarının önüne geçmek mümkün değildir ama işinizi tecrübeli ustalara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tuvalet, lavabo, süzgeç, klozet, pimaş borularında, yağmur borularında meydana gelen tıkanıklıklarda tesisata zarar veren tıkanıklık açıcıları kullanmayın. Firmamız her türlü tıkanıklık sorununda 7/24 robotlarla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Tıkanıklık açma konusunda detaylı bilgi ve fiyat almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Su kaçaklarında cihaz sistemi kullanılmadığı sürece etraf kırılıp dökülmeye başlar ve yapının gereksiz kırılması durumunda onlarca masraf ile karşılaşırsınız. İstanbul su kaçağı tespiti firmamız sunduğu geniş servis ağı ile halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır.

İstanbul ve komşu illere hizmet için 7/24 hazır olan firmamız

 • Tesisat basınç kontrol sistemi,
 • Dinleme sistemi,
 • Görüntüleme sistemi ,
 • Termal kamera sistemi ile servislerini vermektedir. 

Su patlakları neden cihazla bulunmalıdır? Su kaçağı tespiti işlemi mutlaka cihaz kullanılarak yapılmalıdır. Gelişigüzel yapılan kırımlarda hem bulmak zor olacak hem de ardında bıraktığı masraf çok fazla olacaktır. Kırma dökme  olmadan su kaçağı bulma sistemleri sayesinde sıradan tesisatçıların kırım yapmasına son veriyoruz gereksiz masraflara son veriyoruz. Vakit kaybetmeden su kaçak tespit firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

100% Su Kaçak Bulma Nasıl Yapılır?

İstanbul su kaçağı bulma servisi ile çalıştığınız için, yapınız artık kırılmayacak, bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek, komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız. Su kaçakları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir.

En iyi su kaçak tespiti firması? Son sistem boru görüntüleme kameraları sayesinde artık sorunlu bölgeyi bulmak çok kolay oldu. Eskiden olsa su tesisatı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonra komple bir değişim içine girerek tadilat süreci başlardı. Su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dertten garantili bir şekilde kurtarıyor .

Evdeki su kaçakları genel olarak şöyle belirtiler vermektedir ;

 • Tavanların küflenmesi,
 • Atık su pis kokuları,
 • Duvarlarda oluşan rutubet,
 • Alt kata su sızıntısı
 • Su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi
 • Su sayacının sürekli dönmesi

Servisimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde gerçekleştirir.

Sorun görülmez ise pimaş boru içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer; gider içleri, lavabo, küvet ve ana giderler kontrol edilir. Daha sonra sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile kontrol edilir. Sorunu bulmak adına tüm su tesisatı teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitim görmüş personellerimiz sizlere sorunsuz hizmet sağlayacaktır.

Tuvalet açma, lavabo açma, pimaş açma, gider açma, kanal açma, klozet açma gibi tıkanıklık açma tesisatçı hizmetleri hakkında bilgi ve fiyat almak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Her türlü en yakın tesisatçı sorunlarında 7/24 bizi arayabilirsiniz.

İstanbul’da en uygun fiyatlı su kaçağı tespiti fiyatı veren servisimiz yaptığı işçiliklere 2 yıl garanti veriyor. Temiz su borusu kaçak tespiti, kirli su borusu kameralı kaçak tespiti için 7/24 bizi arayabilirsiniz. En yakın tesisatçı olarak tesisat firmamız en ucuz fiyata su kaçağı bulma işlemini tüm İstanbul’a aynı fiyat üzerinden yapmaktadır.

Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı belirtileri olan yerlerde su kullanımı yapmayın, muslukları ve sifon dolum vanalarını kapatın. Su sayacını kontrol edin bir müddet bekledikten sonra yine kontrol edin eğer rakamlarda bir değişiklik varsa dairede temiz su tesisatında sızıntı söz konusudur.

Binadaki su sızıntıları neden olur? Dairede ara ara veren sızıntılar var ise bu kirli su kaçaklarına işarettir ancak istisnai bir durum şudur; İSKİ’nin ve binanın kullanımına göre ufak bir yırtıktan sadece basınç yükselince su sızıntıları olur bu tür kaçaklarda ara ara görünmektedir. Sadece kullanım halindeyken sızmalar meydana geliyorsa pis su kaçakları ihtimali yükseltir.

İstanbul Petekleri temizleme ve petek temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 7/24 telefonla müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Kombi suyu neden sürekli azalıyor? Kombi suyunda eksilmeler meydana geliyorsa, kendi dairenizin duvarlarında 1 metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar varsa, kalorifer tesisatında su kaçağı var demektir. Firmamız bu noktada kırmadan su kaçağı bulma yöntemi de uygulayabilir, kimyasal ilaçla su kaçağını kapama yöntemini de uygulayabilir. Kimyasal ile kırmadan su kaçağı tamiri yönteminde hiç bir yer kırılmayacak size ek fayans masrafı çıkmayacaktır.

Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için mutlaka cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan destek almanızı öneriyoruz. Su kaçakları için detektörle yüzeyden tarama işlemini yapmakta olan su tesisatı firmamız size 2 yıl garantili hizmetini sunmaktan memnuniyet duyar. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın.

Su arızası bulma firmaları? Su arıza bulma firması olarak deneyimli ekibimiz 25+ yıllık tecrübe bir çok su sızıntıları ile önceden karşılaştığı için sizin sorunu da bulması fazla zaman almayacaktır. Su kaçak bulma elemanlarımız sadece bu iş için eğitilmiş olduğundan dolayı size vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde yer tespitini yapar. İstanbul tesisat su kaçağı bulma firması olarak 7/24 Asya ve Avrupa yakalarındaki tüm ilçelere 45 dakika içinde hizmet veriyoruz.

Kombi ve Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petek temizleme yapılan bir çok müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerde ciddi anlamda enerji tasarrufu sağladığı net olarak belirtilmiştir. Doğalgaz ve kalorifer hayatımızda en çok kullanılan ısınma aracı olarak kendini göstermektedir. Doğalgazla ısınmak için kullanılan doğalgaz petekleri ve kalorifer için kullanılan kalorifer petekleri bulunmaktadır. Ancak bu doğal gaz ve kalorifer peteklerinin belli periyotlarda temizlenmesi gerekir.

Petek temizleme neden yapılır? Petek temizleme yapılması gerektiren durumları şöyle özetleyebiliriz.

 • Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir . 
 • Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları. 
 • Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması. 
 • Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi. 
 • Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması. 
 • Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.

Petek temizliği ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sayfamızı ziyaret edebilir veya 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Petek temizliği faydaları nelerdir? Uzun yıllar kullanılan peteklerin ve kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Bazı kişiler veya firmalar tarafından petek temizliği petek yıkama yoktur, böyle bir çalışma fayda sağlamaz gibi anlamsız anlatımlar olabilir. Petek çürür, zarar görür, delinir gibi yanlış bilgiler size de söylenmiş olabilir. Bu tür doğru olmayan yanlış bilgilere kesinlikle itibar etmemeliyiz.

acil tesisat acil tesisatçı acıbadem su tesisatçısı ataşehir su kaçağı tespiti ataşehir su tesisat ataşehir tesisatcı avcılar su kaçağı tespiti avcılar tesisat avcılar tesisatçı bağcılar su kaçağı bulma bağcılar su kaçağı tespiti bağcılar su tesisatçısı bahçelievler su kaçağı tespiti bahçelievler su tesisatçı bahçelievler tesisat bakırköy su kaçağı tespiti banyoda koku banyodaki gider kokusu başakşehir su tesisat başakşehir tesisatçı beşiktaş su kaçağı bulma beşiktaş su kaçağı tespiti beşiktaş su tesisatçı beykoz su kaçağı tespiti beylikdüzü su kaçağı tespiti çekmeköy su kaçak tespiti çerkezköy su kaçağı tespiti cihazla su kaçağı tespiti en yakın su tesisatçısı en yakın tesisat en yakın tesisatçı erenköy tesisat esenler su kaçağı bulma esenler su kaçağı tespiti esenyurt su kaçağı tespiti esenyurt su tesisatçısı etiler tesisat eyüp su kaçağı bulma eyüp su kaçağı tespiti gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti gebze su tesisatçısı gider koku önleme gider kokusu gider kokusu giderici göztepe su tesisatçısı göztepe tesisatçı istanbul su kaçağı bulma istanbul su kaçağı tespiti istanbul su tesisat istanbul su tesisatçı istanbul tesisatçı kaçak su bulma kaçak su tespiti kaçak tespit kaçak tespiti kadıköy su kaçağı tespiti kalorifer tesisatçısı kalorifer tesisatı kameralı su kaçağı tespiti kameralı su kaçak tespit fiyatları kartal su kaçağı tespiti kırklareli su kaçağı tespiti kırmadan su kaçağı bulma kırmadan su kaçağı tamiri kırmadan su kaçağı tespiti klozet su kaçırıyor kombi tesisatçısı kombi tesisatı kozyatağı su tesisatçı küçükyalı su tesisatçıları kurtköy su tesisat kurtköy su tesisatçı lavabo koku giderici lavabo kokusu maltepe su kaçağı tespiti mecidiyeköy su tesisatçı mekanik tesisat firmaları merter su tesisatçısı moda su tesisatçısı musluk tamircisi nişantaşı su tesisatçısı pendik su tesisatçı robotla su kaçağı bulma silivri su kaçağı tespiti sıhhi tesisat sıhhi tesisatçı su kaçağı su kaçağı bulma su kaçağı tespit su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti bağcılar su kaçağı tespiti bayrampaşa su kaçağı tespiti esenler su kaçağı tespiti fatih su kaçağı tespiti fiyatı su kaçağı tespiti fiyatları su kaçağı tespiti istanbul su kaçağı tespiti ümraniye su kaçağı tespiti ve tamiri su kaçak su kaçak bulma su kaçak tespit fiyatları su kaçak tespiti su sızıntı su sızıntı tespiti su sızıntısı su sızıntısı tespit su sızıntısı tespiti su tamircisi su tesisat su tesisat boruları su tesisat borusu su tesisat kaçağı su tesisat tamircisi su tesisatçı su tesisatçı fiyatları su tesisatçısı fiyatları su tesisatçısı ümraniye su tesisatı fiyat su tesisatı fiyatları su tesisatı kaçağı su tesisatı tamiri sultangazi su kaçağı tespiti tesisat borusu tesisat kaçağı tesisat kaçakları tesisat ustası tesisatçı tuvalette koku tuzla su kaçağı tespiti ümraniye su tesisatçısı ümraniye tesisatçı üsküdar su kaçağı tespiti yangın tesisatı
Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button