Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma servisi olarak ev, işyeri, otel, fabrika veya okul gibi her türlü alanda su sızıntılarını su kaçağı tespit cihazı kullanarak 100% noktasal olarak kırmadan buluyoruz. Kaçak su kesin olarak bulunduktan sonra sıhhi tesisat ustalarımız 2 yıl garantili olarak tamiratını yapar ve aynı gün sorun çözülmüş olur. Su sızıntısı tespit edilemezse ücret talep etmiyoruz.

7/24 Acil Su Tesisatçı

İstanbul’un tüm ilçelerine Asya ve Avrupa dahil 7/24 hizmetimiz vardır. 25+ yıllık tecrübemizden o kadar eminiz ki bulamadığımız kaçak su, çözemediğimiz tesisat sorunu olmadı. İstanbul su kaçağı bulma servisi olarak en geç 45 dakika içinde yaygın servis ağımız sayesinde müşteri adreslerine ulaşıyoruz. Yaptığımız tüm sıhhi tesisat işçiliklerin 2 yıl garantimiz altındadır.

Su kaçağı bulma fiyatları sabit olmamakla beraber en sağlıklı fiyat müşterilerimizden alacağımız sorunla alakalı bilgiye göre değişmektedir. 100% en uygun su kaçak bulma fiyatları ile için 7/24 bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz.

Cihazla su kaçağı bulma neden yapılır? Cihazla su kaçağı bulma yöntemi, su tesisatında oluşan sızıntıların belirlenmesinde son derece etkili bir yöntemdir. Bu yöntem, özel cihazlar kullanılarak su sızıntısı olan bölgeden gelen seslerin algılanması ve sıcaklık değişikliklerinin izlenmesi ile gerçekleştirilir. Bu sayede, su kaçağı olan nokta tespit edilir ve tamir işlemi için müdahale edilir.

İstanbul’da 25+ yıllık tecrübesiyle su kaçağı bulma hizmeti veren Avrasya Tesisat, son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti yaparak müşterilerine hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır. Firmamızın uzman ekipleri, su kaçağı tespiti yapmak için özel eğitimler almış ve deneyimli profesyonellerdir. Kullandığımız cihazlar, sızıntının kaynağını hassas bir şekilde belirleyerek sorunun çözümüne yönelik doğru müdahale yöntemlerinin belirlenmesine yardımcı olur.

Avrasya Tesisat, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen İstanbul su tesisatçı firmasıdır. Su kaçağı tespiti işlemlerinde kırmadan ve zarar vermeden yapılan müdahalelerle hem zaman hem de maddi açıdan tasarruf sağlamakta, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları neden oluşur? Su kaçakları çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilen bir durum olabilmektedir. Bunların tespiti kişiler tarafından yapılabildiği gibi yetkililer ve özel cihazlarla da yapılabilmektedir. Bu cihazlarla yapılan tespit daha net sonuçlar verebilmekte ve en derinde olan kaçağın tespitini dahi sağlayabilecektir. Sızıntılar halindeki su kaçağının kişiler tarafından fark edilebilmesi için birkaç metot bulunmaktadır.

Tesisatta su kaçağı belirtileri varsa kesinlikle herhangi bir yeri kırmayın 7/24 hemen kaçak su tespiti yapan firmamızı arayın ve randevu alın. Çok düşük ücrete çözülebilecek sorunlarınızı daha fazla masraf yaparak büyütmeyin. 25+ yıllık tecrübemizden sizde faydalanın.

Su kaçağı tespit ücreti ne kadar? Ücretsiz su kaçağı tespiti firması olarak uygun fiyatlarla müşterilerimize 100% memnuniyet garantili hizmet veriyoruz. Su kaçağı tespiti veya tıkanıklık açma gibi tesisata ve binaya zarar vermeden yapılabilecek sıhhi tesisat işlerinde başarılı olamazsak kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Su kaçağı bulmak için geldiğimizde 25+ yıllık tecrübe ve teknolojik cihazlarımız sayesinde su kaçaklarını 100% buluyoruz.

  • Alt kata tavandan yada duvarsan su sızıntılarının olması.
  • Normalden yüksek oranlarda su faturalarının gelmesi.
  • Çamaşır ve bulaşık makinelerinin köpüklü kalmış olması.
  • İstenmeyen pis kokuların oluşmuş olması.
  • Döşemeler üzerinde ya da duvar ve tavanlarda kararma, kabarma oluşmuş olması.
  • Su sayaçlarının sular kesik ya da kapalı olduğu halde bile çalışıyor olması, küçük su kaçaklarının kişiler tarafından fark edilebilmesini sağlayacak unsurları oluşturmaktadır.

Dikkatli olunması halinde, büyük maddi ve manevi zararlar yaşanmadan su tesisatçısına başvuru sağlanabilecek, problemin çözümü en kısa sürede yapılabilecektir. Su tesisatçısı, sahip olduğu cihazlarla, su sızıntısının tespit ve onarımı mümkün olacaktır. Kaçak su tespit hizmetini özel cihazlar sayesinde kısa sürede ve kolay bir şekilde sağlayabilmekteyiz.

İstanbul su tesisatçıları ve verdikleri sıhhi tesisat hizmeti hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hiç görülmeyen en derindeki minik bir sızıntı bile tespit edilebileceğinden zararların önüne geçmek kolay olabilecektir. Üstelik sızıntı olmasa dahi, ön tespit ve kontroller sağlayarak sızıntı ya da kaçaklar olmadan önlem alınabilmektedir.

İstanbul Su Kaçak Bulma Servisi?

İstanbul Su Kaçak Bulma Servisi?

Ev, işyeri, okul, fabrika gibi yaşam alanlarında su tesisatında hiç beklemediğiniz yerlerden farklı sebepler nedeni ile su kaçak ve sızıntıları oluşur. Su yapısı itibari ile bulacağı her boşluk ve çatlaktan ilerleyerek sizin yaşam alanınızdan da çıkarak başka alanlara ulaşabilir. Teknolojik aletlerden olmadan bakıldığında hiçbir belirti vermeden su kaçakları oluşup giderek büyür ve zamanında tespit ile giderilebilecek su sızıntısı çok daha büyük sorunlara sebep olur.

7/24 İstanbul Su Kaçağı Bulma Fiyatları?

7/24 İstanbul Su Kaçağı Bulma Fiyatları?

Su kaçağı bulma servisi olarak ev, işyeri, otel, fabrika veya okul gibi her türlü alanda su sızıntılarını su kaçağı tespit cihazı kullanarak 100% noktasal olarak kırmadan buluyoruz. Kaçak su kesin olarak bulunduktan sonra sıhhi tesisat ustalarımız 2 yıl garantili olarak tamiratını yapar ve aynı gün sorun çözülmüş olur. Su sızıntısı tespit edilemezse ücret talep etmiyoruz.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button