Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatları?

100% en uygun su kaçağı tespiti fiyatları ile İstanbul ve çevre illerde 7/24 su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinde herhangi bir sebeple oluşan su kaçaklarını özel dinleme cihazları ve termal kameralar gibi teknolojik cihazlarla kırmadan noktasal olarak buluyoruz. Belirlenen sorun aynı gün 2 yıl garantili olarak firmamız tarafından tamir edilmektedir.

7/24 Acil Su Tesisatçı

Su sızıntı tespiti servimiz sayesinde yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız. Su sızıntıları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir. Sudan oluşan bu sorunlara teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız.

Su tesisatında kaçak şüpheleriniz varsa sektörde 25+ yıllık firmamızı arayarak 7/24 randevu alabilirsiniz. Yeriniz neresi olursa olsun su kaçak tespiti işleri yapan firmamız her zaman yanınızdadır. İstanbul’da Asya ve Avrupa yakası olarak ayrı ayrı uzman personelimiz ile 45 dakika içinde servis göndermekteyiz. Firmamızdan su kaçağı tespiti fiyatları almadan karar vermeyin.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadar?

Su kaçağı tespiti fiyatları sizden gelecek bilgilere göre değişmektedir. Su kaçak tespit fiyatları konusunda ısrarla fiyat almaya çalışan müşterilerimize önce sorunu dinleyerek telefonla fiyat veriyoruz. Sorunun detaylarını bilmeden fiyat vermemiz hem müşterimiz için hem de bizim için doğru olmayacaktır. Bu konuda internette bulacağız su kaçağı tespiti fiyatları da gerçeği yansıtmamakla beraber su kaçağı tespiti ve tamiri sırasında değişmektedir.

Kırmadan su kaçağı tespiti için gelen personel tüm dairenin tesisat sistemini kontrol eder. Bu kontroller; temiz su tesisatı, gider tesisatı ve kalorifer tesisatı dır. Tüm bu kontroller fiyatın içine dâhildir.

Su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatları aşağıdakilere göre değişebilir.

 • Tespit yapılacak alanın büyüklüğü (Dış mekan ile iç mekan arasında farklılık gösterir)
 • Kontrol edilecek mekanın sayısı (Örneğin, aynı apartmanda 2 farklı daireye bakılması)
 • Su kaçağı tespiti için, standart işlemlerin dışında farklı cihaz ve tekniklerin kullanımı

Su kaçağı tespiti fiyatları yapılan işçiliğe , kullanılan malzemelere göre değişiyor, sizlere yapılmayacak derecede ucuz fiyat verenler sadece internet sitesi kurarak servis verirler bu şahısların belirli dükkanları yoktur. Bir sorun durumunda kesinlikle muhatap bulamazsınız. Su kaçağı tamirinden sonraki süreçte arıza aynı yerden aynı şekilde devamı söz konusu olduğunda tekrar ücret ödeyerek başka bir firmadan servis almak zorunda kalacaksınız.

Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

25+ yıllık tecrübe ile İstanbul su kaçağı tespiti firmamızın bir sorun durumunda en geç 3 iş günü içinde ücretsiz garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçağı tespitinde tesisat ustalarımız ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde 2 yıl garantili olarak gerçekleştirir.

Sorun görülmez ise pimaş boru içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; gider içleri , lavabo , küvet ve ana giderler kontrol edilir. Sonraki işlem ise sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile kontrol edilir.

Kısaca sorunu bulmak adına tüm su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitim görmüş personellerimiz sizlere kusursuz hizmet sağlayacaktır.

Tesisatta su kaçağı belirtileri varsa kesinlikle herhangi bir yeri kırmayın 7/24 hemen kaçak su tespiti yapan firmamızı arayın ve randevu alın. Çok düşük ücrete çözülebilecek sorunlarınızı daha fazla masraf yaparak büyütmeyin. 25+ yıllık tecrübemizden sizde faydalanın.

Su kaçağı türleri farklı olabileceği gibi belirtileri de farklı olmaktadır. Örneğin; temiz su tesisatında meydana gelen su kaçağını suyun şiddetine göre tahmin edebilirsiniz. Yada pimaş hattında meydana gelen su kaçağını renginden veya kokusundan tahmin edebilirsiniz. Bu tahminleri hemen her kişi ve tesisat ustası yapabilir ancak sorunun tam noktası ancak cihazla su kaçağı tespiti yapılarak anlaşılır.

Sıhhi tesisat işi tecrübeli müdahalelerle ve öz verili bir çalışma ile yapılması gereken bir meslektir. Bu ciddiyetin farkında olmayan tesisatçılarla yapılması durumunda ileride mutlaka bir sorun çıkaracaktır. Zaten su arızaları yapılan bilinçsizce müdahaleler sonucu veya yanlış malzeme seçimi ile meydana gelmektedir. Firmamız en ileri teknolojiyi kullanarak İstanbul genelinde cihazla su kaçağı tespit ve tamir işlerini garantili olarak yapmaktadır.

Şimdi indirimli su kaçağı tespiti fiyatı almak için hemen arayın.

Evlerde Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan kaçak su tespiti yapabilmek için, dairenize ait ana su vanasını kapatmanız gerekir. Ana su vanasını kapatmanıza rağmen su sayacı dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı olduğu anlamına gelir. Böylece evdeki su sızıntısı kesin olarak tespit edilir.

Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi sadece su kaçağının kesin olarak varlığı tespit edilir. Su sızıntısının nerede olduğunu tespit etmeniz tamamen tahminlere dayalı olabilir. Her su kaçağı, su sayacının hızlı dönmesine sebep olmaz. Zamanla sızan su çatlağı büyüterek daha fazla akmaya başlar.

Su sızıntısı az da olsa bunu erkenden fark edebilirsiniz. Bunun için yine dairenizin ana su vanasını kapatmalısınız. Ana vanayı kapattıktan sonra su sayacının üstündeki değerleri not ediniz. Ertesi günkü değerler ile kıyaslandığında su sızıntısı kesin olarak belli olur.

Tesisattaki su sızıntısının kesin olarak tespit edilebilmesi için cihazla su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Firmamız uzun yıllardır, kullandığı elektronik cihazlar ile evdeki su kaçağının yerini 100% tespit etmektedir.

Evinize gelen ekiplerimiz; öncelikle manometre ile suyun basıncını kontrol etmektedirler. Manometre değerinde düşüş olursa, akustik dinleme cihazı ile su kaçağı dinlenmeye başlanır. Su kaçağı ufak bir çatlaktan sızıntı şeklinde ise ve sesi duyulmuyorsa, temiz su tesisatının basıncı yükseltilerek akustik dinleme cihazı ile tekrar dinlenir. Bu işlemin sonunda evdeki su kaçağı kesin olarak tespit edilir.

Su kaçağı olan yerin hemen tamiratı yapılır ve tamirat yapılan yere 2 yıl garanti verilir. Onarım işlemi bittikten sonra su kaçağı olup olmadığı tekrar kontrol edilir. 7/24 su kaçağı tespiti fiyatları hakkında bilgi almak için hemen arayın.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın.

Tesisatın kaçak yapma nedenleri arasında eskimiş yıpranmış malzeme kullanımı ve yanlış kaynak yapma yani usta hatası vardır. Su sızıntılarının önüne geçmek mümkün değildir ama işinizi tecrübeli ustalara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tuvalet, lavabo, süzgeç, klozet, pimaş borularında, yağmur borularında meydana gelen tıkanıklıklarda tesisata zarar veren tıkanıklık açıcıları kullanmayın. Firmamız her türlü tıkanıklık sorununda 7/24 robotlarla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Tıkanıklık açma konusunda detaylı bilgi ve fiyat almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Su kaçaklarında cihaz sistemi kullanılmadığı sürece etraf kırılıp dökülmeye başlar ve yapının gereksiz kırılması durumunda onlarca masraf ile karşılaşırsınız. İstanbul su kaçağı tespiti firmamız sunduğu geniş servis ağı ile halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır.

İstanbul ve komşu illere hizmet için 7/24 hazır olan firmamız

 • tesisat basınç kontrol sistemi,
 • dinleme sistemi,
 • görüntüleme sistemi ,
 • termal kamera sistemi ile servislerini vermektedir. 

Su kaçağı tespiti işlemi mutlaka cihaz kullanılarak yapılmalıdır. Gelişigüzel yapılan kırımlarda hem bulmak zor olacak hem de ardında bıraktığı masraf çok fazla olacaktır. Kırmadan su kaçağı bulma sistemleri sayesinde sıradan tesisatçıların kırım yapmasına son veriyoruz gereksiz masraflara son veriyoruz. Vakit kaybetmeden su kaçak tespit firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı ve sızdırma sorunlarınızı akustik ses dinleme cihazları ve termal kamera yardımıyla noktasal olarak tespit ediyoruz ayrıca kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla yada o noktayı kırarak sizlere su kaçağının kaynağını gösteriyoruz. Böylece ileri teknoloji cihazlarla daha hızlı ve güvenilir bir şekilde sorununuzu çözüyoruz, isterseniz aynı gün 2 yıl garantili olarak su kaçağını tamir ediyoruz.

Su kaçağı ustası cihazını çalıştırmadan önce, müşteriden arıza hakkında bilgi alır. Tesisat borularının içerisine basınçlı su verilir. Su kaçağı cihazı evin içerisindeki su tesisat sistemine bağlanır. Aletin arama yapan parçası borunun kırık olduğu muhtemel alanların üzerinde dolaştırılır.

Su kaçağı tespit cihazı altın arama dedektörleri gibi sese duyarlı makinelerdir. Patlak borunun üzerine geldiğinde farklı ses çıkarır. Pis su borularında bu işlem bilgisayarlı su kaçağı kameraları ile yapılır. Kamera borunun içerisine yavaş yavaş gönderilir, kırık yerin tespiti yapılır.

Su kaçağı tespiti fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alarak en uygun su kaçağı bulma fiyatlarından faydalanmak için hemen sayfamızı ziyaret edebilir 7/24 fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kaçak su tespitini noktasal olarak yapan sıhhi tesisat ekibimiz su kaçağını size göstermekte ve dilerseniz de onarımını yapmaktadır. Ekiplerimizin yaptığı onarımlara en yakın su tesisatçısı olarak 2 yıl garanti vermekteyiz. Su kaçağı tamiri sonrasında aynı bölgeden yaşadığınız sorunlarda ücretsiz tekrar kontrol yapılacaktır.

Su tesisatı ustalarımızın tamamı lisanslı ve ustalık belgesine sahiptir. Son teknoloji makineler ile tespit yapıp size sorununu kamera ile göstererek anlatırlar. Sizler için ustalarımızın kibar, işinin ehli ve güvenilir olmasına çok dikkat ediyoruz. Her geçen gün gerekli yerlere yatırım yaparak yeni teknolojik cihazlar alıyoruz ve su tesisatı ustalarımızı sürekli eğitiyoruz.

7/24 En Yakın Su Tesisatçısı Telefon Numarası?

Su tesisatçısı firmamız banyo ve mutfak armatürleri, musluklar ,sifon problemleri, rezervuar arızaları, lavabo altı su akıntıları ,klozet su akıntıları, duş problemleri, gömme rezervuar, asma klozet arızaları gibi oluşabilecek tüm sorunlarda onarım sağlanmaktadır.

 • Banyo tesisatı,
 • Mutfak tesisatı,
 • Hava tesisatı,
 • Bulaşık makinesi tesisatı,
 • Çamaşır makinesi tesisatı,
 • Kombi tesisatı,
 • Sıva üstü daire tesisatı,
 • Ankastre batarya tesisatı,
 • Bahçe musluk tesisatı,
 • Patlayan su tesisatları,
 • Çürüyen demir su tesisatı,
 • Su saati tesisatı,
 • Arıtma tesisatı,

Basınç düşürücü tesisatı ve genel su tesisatı gibi tesisatçı hizmetlerini talep edebilirsiniz.

acil tesisat acil tesisatçı acıbadem su tesisatçısı ataşehir su kaçağı tespiti ataşehir su tesisat ataşehir tesisatcı avcılar su kaçağı tespiti avcılar tesisat avcılar tesisatçı bağcılar su kaçağı bulma bağcılar su kaçağı tespiti bağcılar su tesisatçısı bahçelievler su kaçağı tespiti bahçelievler su tesisatçı bahçelievler tesisat bakırköy su kaçağı tespiti banyoda koku banyodaki gider kokusu başakşehir su tesisat başakşehir tesisatçı beşiktaş su kaçağı bulma beşiktaş su kaçağı tespiti beşiktaş su tesisatçı beykoz su kaçağı tespiti beylikdüzü su kaçağı tespiti çekmeköy su kaçak tespiti çerkezköy su kaçağı tespiti cihazla su kaçağı tespiti en yakın su tesisatçısı en yakın tesisat en yakın tesisatçı erenköy tesisat esenler su kaçağı bulma esenler su kaçağı tespiti esenyurt su kaçağı tespiti esenyurt su tesisatçısı etiler tesisat eyüp su kaçağı bulma eyüp su kaçağı tespiti gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti gebze su tesisatçısı gider koku önleme gider kokusu gider kokusu giderici göztepe su tesisatçısı göztepe tesisatçı istanbul su kaçağı bulma istanbul su kaçağı tespiti istanbul su tesisat istanbul su tesisatçı istanbul tesisatçı kaçak su bulma kaçak su tespiti kaçak tespit kaçak tespiti kadıköy su kaçağı tespiti kalorifer tesisatçısı kalorifer tesisatı kameralı su kaçağı tespiti kameralı su kaçak tespit fiyatları kartal su kaçağı tespiti kırklareli su kaçağı tespiti kırmadan su kaçağı bulma kırmadan su kaçağı tamiri kırmadan su kaçağı tespiti klozet su kaçırıyor kombi tesisatçısı kombi tesisatı kozyatağı su tesisatçı küçükyalı su tesisatçıları kurtköy su tesisat kurtköy su tesisatçı lavabo koku giderici lavabo kokusu maltepe su kaçağı tespiti mecidiyeköy su tesisatçı mekanik tesisat firmaları merter su tesisatçısı moda su tesisatçısı musluk tamircisi nişantaşı su tesisatçısı pendik su tesisatçı robotla su kaçağı bulma silivri su kaçağı tespiti sıhhi tesisat sıhhi tesisatçı su kaçağı su kaçağı bulma su kaçağı tespit su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti bağcılar su kaçağı tespiti bayrampaşa su kaçağı tespiti esenler su kaçağı tespiti fatih su kaçağı tespiti fiyatı su kaçağı tespiti fiyatları su kaçağı tespiti istanbul su kaçağı tespiti ümraniye su kaçağı tespiti ve tamiri su kaçak su kaçak bulma su kaçak tespit fiyatları su kaçak tespiti su sızıntı su sızıntı tespiti su sızıntısı su sızıntısı tespit su sızıntısı tespiti su tamircisi su tesisat su tesisat boruları su tesisat borusu su tesisat kaçağı su tesisat tamircisi su tesisatçı su tesisatçı fiyatları su tesisatçısı fiyatları su tesisatçısı ümraniye su tesisatı fiyat su tesisatı fiyatları su tesisatı kaçağı su tesisatı tamiri sultangazi su kaçağı tespiti tesisat borusu tesisat kaçağı tesisat kaçakları tesisat ustası tesisatçı tuvalette koku tuzla su kaçağı tespiti ümraniye su tesisatçısı ümraniye tesisatçı üsküdar su kaçağı tespiti yangın tesisatı
Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button